
Dit apparaat biedt een effectieve oplossing voor insectenbestrijding buitenshuis binnen een bereik van 250 m², en is uitgerust met een LED UV-lamp en een ventilator. Het LED UV-licht trekt insecten naar het apparaat toe.
Zodra ze worden aangetrokken, trekt de krachtige ventilator insecten naar een uitneembare opvangbak waar ze vast komen te zitten. De insecten kunnen niet ontsnappen en drogen uiteindelijk uit.
De unit kan zowel staand als hangend worden gebruikt, waardoor je flexibel bent met de plaatsing. Met een IPX4-beschermingsgraad is hij ontworpen voor betrouwbaar gebruik buitenshuis.
| Merk | Perel |
| Model | GIKLED03 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 21.5 cm |
| Hoogte van het product | 32 cm |
| Breedte van het product | 21.5 cm |
| Gewicht Product | 1320 g |
| IP waarde | IPX4 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | Purper |
| Ventilator | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Dehydratatie |
| Werkgebied | 250 m² |
| Vervangbare lamp | Nee |
| Maximale golflengte | 395 nm |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Minimale golflengte | 365 nm |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Brandwerend ABS |