
Deze LED-schijnwerper voor buiten biedt 20 watt neutraal wit licht, waardoor je in elk weer duidelijk zicht hebt. Het strakke zwarte ontwerp past moeiteloos bij allerlei soorten buitenstijlen.
De schijnwerper heeft energiezuinige LED-technologie, waardoor het stroomverbruik lager is, terwijl hij toch helder en gelijkmatig licht geeft. De duurzame constructie zorgt ervoor dat hij lang meegaat en weerbestendig is, wat hem perfect maakt voor in de tuin, oprit of het terras.
Snelle en gemakkelijke installatie maakt flexibele plaatsing mogelijk, zodat je het licht op verschillende manieren kunt gebruiken. De efficiënte warmteafvoer verlengt de levensduur van het licht, zodat het het hele jaar door betrouwbaar presteert.
| Merk | Perel |
| Model | LEDA7002NW-B |
| Kabellengte | 0.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 53 mm |
| Hoogte van het product | 131 mm |
| Breedte van het product | 147 mm |
| Gewicht Product | 500 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Montagebeugel |
| Extra materiaal | Glas |
| Lichtstroom | 1400 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kleur van LED's | Wit |
| Dimbaar | Nee |
| Aantal leds | 30 |
| Nominale levensduur | 25000 h |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 4000 °K |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Neutraal wit |
| LED type | COB |
| Totaal nominaal vermogen | 20 W |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.9 |
| Maximale starttijd | 0.5 s |
| Maximale opwarmtijd | 1 s |
| Verstelbare beugel | Ja |
| Bewegingssensor | Nee |
| Vermogen per LED | 0.66 W |
| Maximale nominale spanning LED module | 240 V |
| Minimale nominale spanning LED module | 220 V |
| Vervangbare leds | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterbestendig | Ja |