
Het Powerline Aluminium Profiel voor LED-strips heeft een stevige breedte van 35 mm, gemaakt van hoogwaardig, geanodiseerd aluminium in een strakke zilveren afwerking. Dit profiel van 2 meter lang is een duurzame en stijlvolle oplossing voor allerlei soorten verlichtingsinstallaties.
Ontworpen voor een moeiteloze warmteafvoer zorgt het profiel voor optimale prestaties en een langere levensduur van je LED-strips. De brede sleuf biedt ruimte aan strips van verschillende breedtes, wat veelzijdigheid biedt in je verlichtingsprojecten.
Perfect voor het accentueren van architectonische details, verlichting onder kasten, of het creatief verlichten van vitrines, de Powerline Aluminium Profiel combineert functionaliteit met een moderne uitstraling. De corrosiebestendige geanodiseerde coating voegt een extra beschermlaag toe, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
| Merk | LEDsON |
| Model | AL-PLA-2 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 2 m |
| Hoogte van het product | 35 mm |
| Breedte van het product | 35 mm |
| Gewicht Product | 440 g |
| Binnenbreedte | 31 mm |
| Type montage | Hangend,Opbouw |
| UV-bestendig | Ja |
| Profielreeks | PL35 |
| Profiel type | PLA |
| Thermische bescherming | Ja |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |