
De STARTKABEL van 25 mm² combineert robuuste constructie met uitstekende geleiding voor een betrouwbare starthulp, elke keer weer. Gemaakt van eersteklas materiaal garandeert hij optimale prestaties, zelfs onder zware omstandigheden.
De dikke kabeldiameter zorgt voor verbeterde stroomoverdracht en minimaliseert energieverlies, terwijl de flexibele isolatie gemakkelijk hanteren en opbergen mogelijk maakt. Perfect voor die snelle batterijboosts onderweg.
De duurzame, corrosiebestendige klemmen maken een stevige verbinding met de accupolen, waardoor ze niet per ongeluk loskomen. Ideaal voor zowel compacte als zware motoren, is deze kabel een onmisbaar hulpmiddel in elke nooduitrusting voor voertuigen.
| Merk | Perel |
| Model | ABC25AN |
| Kabellengte | 3.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart,Rood |
| Gewicht Product | 1720 g |
| Extra materiaal | ABS |
| Draagtas | Ja |
| Maximale nominale stroomsterkte | 350 A |
| Certificeringen | DIN,GS,TÜV |
| Ingangsspanning VDC 1 | 12 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 24 V |
| Type motor | Diesel petrol |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kabeldoorsnede (mm²) | 25 mm² |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |