
Thermische krimpkous 3 mm - transparant - 50 stuks doet het supergoed bij allerlei elektrische klussen. Ze zijn hartstikke handig om elektrische kabels te verbinden en om gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren te isoleren.
De krimpkousen zijn ideaal voor het markeren en beschermen van elektrische kabels, en ze zorgen ook voor bescherming tegen corrosie voor metalen staven of buizen en antennes. Deze waterdichte versies zijn zelfs geschikt voor het verbinden van glasvezelkabels.
Met een halogeenvrije, flexibele en vlamvertragende constructie zonder schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE, zijn ze perfect voor plekken waar je echt veiligheid nodig hebt, zoals in de metro, in wolkenkrabbers, het openbaar vervoer en op vrachtschepen.
Voldoet aan UL 600V specificaties met een F-markering voor gegarandeerde veiligheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen.
| Merk | Velleman |
| Model | STB32C |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 230 g |
| Diameter eenheid | 3,20 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |