| Primaire kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 244.4 mm |
| Gewicht Product | 1015 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Aantal leds | 2 |
| Weerbestendig | Ja |
| Elektrische bescherming | Overspanningsbeveiliging,Overgangsspanningsonderdrukking TVS,Bescherming tegen spanningsovergang |
| DC-connectormaat | 5,5 mm coaxiale voedingsstekker |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -30 °C |
| Compatibel met | Android,iOS,Windows® |
| Type geheugenkaart | Micro SD,Micro SDHC,Micro SDXC |
| Verstelbare hoek | Ja |
| SD-kaartsleuf | Ja |
| Stroomverbruik | 0.9 A |
| Cameratype | Kogel,Nachtzicht (Ir leds) |
| Resolutie camera | 1920 x 1080 |
| Sluitertijd | 1/3 s - 1/100.000 s, ondersteuning voor lange sluitertijden |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Reset-functie | Ja |
| Maximale lensgrootte | 12 mm |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Maximale ingangsstroom PoE | 0.3 A |
| Maximale ingangsspanning PoE | 57 V |
| Minimale ingangsstroom PoE | 0.6 A |
| Minimaal ingangsvoltage PoE | 36 V |
| Minimale verlichting | kleur: 0,01 lux @ F1,2 (AGC aan) - 0,018 lux @ F1,6 (AGC aan) |
| Lenstype | Varifocaal |
| Lensopening | |
| Objectiefbevestiging | M14 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Auto iris | Nee |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) | Ja |
| H.264-type | Baseline profile,High profile,Main profile |
| H.265-type | Main profile |
| Bereik infrarood nachtzicht | 30 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale diagonale beeldhoek | 115 ° |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 98 ° |
| Maximale panhoek | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 95 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 90 ° |
| Maximaal verticaal gezichtsveld | 51 ° |
| Maximale videobitsnelheid | 8 Mbit/s |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 34 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Minimaal_verticaal_zichtsveld | 19 ° |
| Interessegebied (ROI) | 1 vaste regio voor hoofdstroom en substroom |
| Langzame sluiter | Ja |
| Breed dynamisch bereik WDR | Digitaal WDR |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerk alarm trigger | Illegal login,Motion detection,Video tampering alarm |
| Minimale lensgrootte | 2.8 mm |
| Maximaal stroomverbruik PoE | 12.9 W |
| Standaard voor voeding via Ethernet (PoE) | 802.3 af,Class 3 |
| Focusmodus | Digitaal,Manueel |
| Minimaal_diagonaal_zichtsveld | 40 ° |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Videocompressie | hoofdstroom: H. 265 / H. 264: substroom: H. 265 / H. 264 / MJPEG |
| Hoogtecompensatie (HLC) | Nee |