
Til je plantenverzorging naar een hoger niveau met deze veelzijdige Druksproeier, en breng je water- en bemestingstaken naar een nieuw niveau.
Deze compacte maar efficiënte 8 L sproeier biedt een continue sproeiactie, waardoor je met minimale inspanning optimale dekking krijgt, terwijl de verstelbare sproeikop je laat schakelen tussen mist- en straalstanden voor verschillende taken.
Het ergonomische handvat en de schouderriem zorgen voor comfort tijdens langdurig gebruik, wat het ideaal maakt voor zowel tuinonderhoud als binnenplanten.
Gemaakt van duurzame materialen, is het ontworpen voor een lange levensduur, terwijl het veiligheidsventiel voorkomt dat het per ongeluk te veel druk krijgt, zodat het veilig en betrouwbaar werkt.
| Merk | Toolland |
| Model | DT20008N |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 55 cm |
| Breedte van het product | 18 cm |
| Gewicht Product | 1020 g |
| Met handgrepen | Ja |
| Inhoud volume | 8 l |
| Schouderriem | Ja |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen),PVC (polyvinyl chloride),Roestvrij staal |
| Lengte Slang | 1.25 m |
| Niveau-indicator | Ja |
| Drukpompsysteem | Ja |
| Lengte lans | 35 cm |
| Overdrukventiel | Ja |
| Spuit type | Drukspuit |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |