
WEERSTAND 10W 12E. Deze draadgewonden cementweerstand heeft een keramische behuizing die zorgt voor snelle warmteafvoer en uitzonderlijke bestendigheid tegen schokken en vocht. Voor toepassingen die een lage weerstand vereisen, biedt dit product een divers assortiment om aan je behoeften te voldoen.
| Merk | RB |
| Model | RF12E0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |