
WEERSTAND 10W 82E. Deze draadgewonden cementweerstand heeft een keramische behuizing, waardoor hij warmte supersnel kan afvoeren en supergoed bestand is tegen schokken en vocht.
Met z'n lage weerstandsgamma is het product ontworpen om langdurige stabiliteit te bieden in veeleisende omstandigheden. Ideaal voor gebruik in belastingsweerstanden en stroombeperkingsapplicaties, biedt het betrouwbare prestaties, zelfs onder extreme omgevingsinvloeden.
| Merk | RB |
| Model | RF82E0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |