
WEERSTAND 25W 4E7 is super krachtig met zijn vermogen van 25W. Hij is gemaakt voor toepassingen waar je continu veel stroom nodig hebt. De draadgewonden constructie zorgt ervoor dat 'ie lekker stevig en betrouwbaar is.
De weerstand heeft een geanodiseerd aluminium koellichaam, wat zorgt voor efficiënte warmteafvoer en een langere levensduur. Of het nu in elektronische schakelingen of industriële systemen is, het valt op door zijn vermogen om thermische stabiliteit te behouden.
Deze resistor meet compact en past naadloos in krappe ruimtes, waardoor hij geschikt is voor diverse elektronische omgevingen. Geniet van betrouwbare prestaties zonder concessies te doen aan ruimte of efficiëntie.
| Merk | RB |
| Model | RG4E7 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 27 mm |
| Hoogte van het product | 15.5 mm |
| Breedte van het product | 47 mm |
| Gewicht Product | 17 g |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Tolerantie (+/-) | 5 % |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 3000 V |
| Minimum isolatieweerstand bij 500 VDC | 100 MΩ |
| Belastingsweerstand | delta R/R < ±1% + 0,05 ohm (oppervlaktetemperatuur tot max. 350°C) |
| Overbelasting op korte termijn | delta R/R < ±2% + 0,05 ohm (100% vermogen 5s) |
| Temperatuursweerstandscoëfficiënt (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |