
WEERSTAND 5W 330E. Deze draadgewonden cementweerstand met een keramische behuizing zorgt voor geweldige warmteafvoer en kan goed tegen schokken en vocht.
Specificaties:
Voordelen:
Toepassingen:
| Merk | RB |
| Model | RE330E0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 22 mm |
| Gewicht Product | 4.35 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |