
Thermische krimpkousen zijn superbelangrijk voor het verbinden van elektrische kabels en het isoleren van gesoldeerde puntjes bij weerstanden en condensatoren. Ze helpen je kabels te markeren en te beschermen, en houden metalen staven of buizen vrij van roest. Ook zijn ze perfect voor het beschermen van antennes.
Deze krimpkous van 20,0 mm in het zwart is 5 meter lang en zit in een doos. Met een krimpverhouding van 2:1 is hij lekker flexibel door de dunne, buigzame wand. Hij is van polyolefine en heeft een gladde afwerking en een hoge treksterkte.
Het brandvertragende karakter en de beperkte waterabsorptie maken deze krimpkous tot een betrouwbare keuze voor glasvezelverbindingen en verschillende andere toepassingen, waar betrouwbaarheid en bescherming superbelangrijk zijn.
| Merk | Velleman |
| Model | ST200BK-BX |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 17 cm |
| Gewicht Product | 328 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Brandbaarheid | UL 94 HB |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Krimpverhouding | 2.1 |
| Lengte krimpkous | 5 m |
| Nominale diameter voor krimpen | 20 mm |
| Materiaal | Polyolefin |