
Maak kennis met de 13" Perel gereedschapskoffer, met afmetingen van 320 x 165 x 136 mm, gemaakt van stevig plastic voor betrouwbare opslag en transport van je gereedschap.Met een inhoud van 7,1 liter is deze compacte gereedschapskist voorzien van een uitneembare tray voor georganiseerde toegang tot kleine onderdelen en belangrijke tools.De stevige plastic sluiting en opvouwbare handgreep maken het makkelijk om te dragen en veilig op te bergen, perfect om je uitrusting veilig te houden, of je nu in de werkplaats bent of onderweg.
| Merk | Perel |
| Model | OM13 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 165 mm |
| Hoogte van het product | 136 mm |
| Breedte van het product | 320 mm |
| Gewicht Product | 442 g |
| Binnenbreedte | 295 mm |
| Inwendige diepte | 125 mm |
| Inwendige hoogte | 105 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 7.1 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal laden | 1 |
| Materiaal | Polypropyleen |