
Ervaar naadloze connectiviteit met deze stekkerdoos met 4 stopcontacten, ontworpen om je apparaten van stroom te voorzien en ze netjes te houden. Het strakke zwarte ontwerp past in elke omgeving en verbetert zowel de vorm als de functie.
Specificaties:
Voordelen:
Of je nu achter een bureau zit of onder een werkbank bezig bent, deze veelzijdige stroomoplossing voldoet aan allerlei elektrische behoeften en combineert gemak en veiligheid in één pakket.
| Merk | Perel |
| Model | EB4BLN-5 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 7 cm |
| Breedte van het product | 27 cm |
| Gewicht Product | 656 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 4 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Nee |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |