
Ervaar moeiteloos stroombeheer met de 5-voudige stekkerdoos, uitgerust met een ingebouwde schakelaar voor eenvoudig aan- en uitzetten. Perfect ontworpen in een strakke grijs en witte afwerking, zodat hij naadloos past bij elk interieur.
Vergroot je oplaadmogelijkheden met 2 geïntegreerde USB-poorten, zodat je eenvoudig smartphones, tablets of elk USB-compatibel apparaat kunt opladen zonder dat er extra adapters nodig zijn.
De 1,5-meter kabel biedt flexibiliteit en bereik, waardoor het zich aan verschillende kamerindelingen en opstellingen kan aanpassen. Deze stekkerdoos heeft ook aarding, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare stroomverdeling.
| Merk | Perel |
| Model | EB5CGUSB-G |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 3.5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 10.5 cm |
| Gewicht Product | 512 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 7 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3500 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Randaarde |
| Materiaal | Kunststof |