
Ervaar naadloze connectiviteit met de 5-voudige stekkerdoos, ontworpen om moeiteloos meerdere apparaten van stroom te voorzien. Met een kabel van 1,5 meter voor optimale reikwijdte, heeft deze stekkerdoos een ingebouwde schakelaar voor handige bediening met één druk op de knop.
Voordelen zijn onder andere de verbeterde veiligheid van het penaarde ontwerp, waardoor je apparatuur wordt beschermd tegen stroompieken. Gebruik het op kantoor, thuis of in entertainmentcentra om computers, lampen of opladers aan te sluiten, terwijl je ruimte optimaliseert en rommel elimineert.
Deze stekkerdoos heeft vijf stopcontacten, wat genoeg plekken biedt voor allerlei apparaten. Zo blijft elke hoek van je kamer vol energie en klaar voor gebruik.
| Merk | Perel |
| Model | EB5S |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 30.5 cm |
| Gewicht Product | 373 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Wit |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 5 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |