
Deze 5 x 20 mm ZEKERING fuse biedt betrouwbare bescherming en is geschikt voor een trage doorbranding van 1,25A. Perfect ontworpen voor toepassingen waar inschakelstromen kunnen voorkomen, waardoor stabiliteit en veiligheid gegarandeerd zijn.
Verpakt per tien, zijn deze zekeringen ideaal voor elektronica die een duurzame en consistente stroombeheer vereisen. Voor delicate apparaten tot complexe printplaten, hun precieze ontwerp vermindert het risico op overbelasting.
Het langzaam reagerende mechanisme zorgt ervoor dat je apparaten kleine stroomstoten kunnen doorstaan, waardoor je waardevolle apparatuur beschermd blijft en optimale prestaties behouden blijven.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | FU1.25N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 20 mm |
| Gewicht Product | 10 g |
| Diameter eenheid | 5.2 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 1.25 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 5 x 20 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |