
De 8-voudige stekkerdoos biedt robuuste bescherming tegen spanningspieken en blikseminslagen, waardoor de veiligheid van je waardevolle elektronica verzekerd is. Met penaarde-aarding zorgt deze stekkerdoos voor een extra veiligheidslaag, wat 'm perfect maakt voor elke omgeving.
Elke stekkerdoos heeft kindveilige afdekkingen voor extra veiligheid, terwijl de verlichte aan/uit-schakelaar zorgt voor snelle en gemakkelijke bediening, zelfs bij weinig licht. Dankzij de royale kabellengte kun je de stekkerdoos precies daar plaatsen waar je 'm nodig hebt.
Of je nu een home entertainment systeem of kantoorspullen van stroom voorziet, deze veelzijdige stekkerdoos biedt betrouwbare prestaties. Het compacte, strakke ontwerp past perfect in elke kamer en geeft je meteen toegang tot extra stopcontacten zonder dat je ruimte rommelig wordt.
| Merk | Perel |
| Model | EBP08SN |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 4 cm |
| Hoogte van het product | 64.5 cm |
| Breedte van het product | 7.5 cm |
| Gewicht Product | 865 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 8 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Ja |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3500 W |
| Overspanningsbeveiliging | Ja |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |