
De 8-voudige stekkerdoos met randaarde is een robuuste stroomoplossing die naadloos in 19" racks geïntegreerd kan worden, en biedt betrouwbare stroomverdeling voor je tech-infrastructuur.Deze stekkerdoos is ontworpen met gemak in gedachten en heeft acht geaarde stopcontacten, die veiligheid en compatibiliteit met een breed scala aan apparaten garanderen. De stevige constructie zorgt voor duurzaamheid, terwijl het slanke design perfect past in standaard racksystemen.Kenmerken zijn onder andere een aan/uit-schakelaar met een indicatielampje voor eenvoudige bediening, overbelastingsbescherming voor extra veiligheid, en een royale snoerlengte voor flexibele installaties. Ideaal voor datacenters, serverruimtes en studio-opstellingen, deze unit houdt je apparatuur efficiënt van stroom voorzien.
| Merk | Perel |
| Model | EBP08PDU-G |
| Kabellengte | 2.15 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs,Rood |
| Diepte van het product | 4.5 cm |
| Hoogte van het product | 48 cm |
| Breedte van het product | 4.5 cm |
| Gewicht Product | 750 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 2300 W |
| Type montage | Vrijstaand,Tafelstandaard,Montage in 19 inchrek |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Randaarde |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Stroomsterkte | 10 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Waterbestendigheid | Niet waterdicht |
| USB | Nee |
| Bescherming tegen overbelasting | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 8 |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Kabel organisator | Nee |
| Zekeringsbescherming | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen |