
De 8-voudige stekkerdoos met schakelaar en overbelastingsbeveiliging in het wit biedt een stevige oplossing voor iedereen die meerdere elektronische apparaten op hun werkplek of thuis heeft.
Ervaar het gemak van het tegelijk aansluiten van maximaal acht apparaten, wat zorgt voor een georganiseerde en efficiënte stroomverdeling.
Met een ingebouwde schakelaar kun je met deze stekkerdoos heel gemakkelijk alle aangesloten apparaten uitschakelen, wat helpt om energie te besparen.
De geïntegreerde overbelastingsbeveiliging zorgt voor veiligheid door automatisch de stroom uit te schakelen als de belasting veilige niveaus overschrijdt, waardoor je waardevolle apparaten worden beschermd tegen schade.
Met een duurzaam, wit pen-aarde ontwerp, past het moeiteloos in elke omgeving terwijl het betrouwbare en veilige toegang tot stroom biedt.
| Merk | Perel |
| Model | EWS8W |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 38.5 cm |
| Gewicht Product | 440 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Type montage | Vrijstaand |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Penaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Aantal stopcontacten type E | 8 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Waterbestendigheid | Niet waterdicht |
| USB | Nee |
| Bescherming tegen overbelasting | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Kabel organisator | Nee |
| Zekeringsbescherming | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen |