
De aluminium gereedschapskoffer heeft een afmeting van 320 x 230 x 155 mm en kan 11,4 liter bevatten. Deze stevige, maar toch lichte koffer is voorzien van aluminium randen en heeft een rode, beklede binnenkant.
De extra verstevigde hoeken zorgen ervoor dat het stevig en beschermd is, terwijl de dubbele sleutelsloten ervoor zorgen dat je waardevolle spullen veilig afgesloten zijn. Een handige schouderband maakt het makkelijk en comfortabel om mee te nemen.
Perfect om je gereedschap, elektronica en andere spullen te organiseren en op te bergen, deze veelzijdige koffer kan elke situatie aan.
| Merk | Perel |
| Model | 1821-R |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 230 mm |
| Hoogte van het product | 155 mm |
| Breedte van het product | 330 mm |
| Gewicht Product | 1400 g |
| Binnenbreedte | 315 mm |
| Inwendige diepte | 215 mm |
| Inwendige hoogte | 135 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 11.4 l |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |