
Deze analoge paneelmeter is ontworpen voor DC-stroommetingen tot 15A met afmetingen van 70x60mm. Hij heeft een betrouwbare draaispoelmeter, waardoor hij perfect is voor gebruik in elektronische apparaten, schakelkasten en voertuigen.
De meter heeft een nulsteller voor nauwkeurige kalibratie, zodat je altijd betrouwbare metingen krijgt, ongeacht de omstandigheden. Met een nauwkeurigheidsklasse van 2.5 biedt hij betrouwbare prestaties in een compact formaat.
Of je nu stroomnetten in de gaten houdt of circuits fijn afstemt, deze analoge paneelmeter is een onmisbare tool. Hij biedt de duurzaamheid en precisie die voldoen aan hoge standaarden van prestatie en duidelijkheid.
| Merk | Hope Sun |
| Model | AIM7015A |
| Interne weerstand | 0 Ω |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 36.7 mm |
| Hoogte van het product | 60.5 mm |
| Breedte van het product | 71 mm |
| Gewicht Product | 75 g |
| Type display | Analoog |
| DC-ingangsspanning | 75 V DC |
| Maximale stroommeting | 15000 mA |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2,5 |
| Type stroom | DC |
| Bewegende spoel | Ja |
| Nul stelschroef | Ja |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |