
Gemaakt van stevig aluminium, biedt de Super Effe 4-treden trapje stabiliteit en duurzaamheid voor allerlei klusjes.
Het lichte ontwerp zorgt voor makkelijke draagbaarheid, terwijl de antislip rubberen voetjes voor een stevige grip op elk oppervlak zorgen.
Compact maar stevig, dit krukje klapt moeiteloos in voor handige opslag in kleine ruimtes. Ideaal om bij hoge planken te komen of huishoudelijke klusjes gemakkelijk aan te pakken, het is een betrouwbare partner voor alles wat op hoogte moet gebeuren.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-SF/4 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 3.5 cm |
| Hoogte van het product | 126 cm |
| Breedte van het product | 46 cm |
| Gewicht Product | 7.8 kg |
| Opgevouwen hoogte | 141 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale werkingshoogte | 290 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 20 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 15 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 4 |
| A-frame positie | Ja |
| Veiligheidsnorm | EN 14183 |
| Hoogte bovenste trede | 100 cm |
| Antislip platform | Ja |
| Diepte treden | 20 cm |
| Breedte loopvlakken | 15 cm |
| Materiaal | Aluminium |