
Analoog paneelmetertje voor DC stroommetingen tot 10A DC biedt betrouwbare en nauwkeurige metingen.
Ontworpen met een draaispoelmechanisme, is deze meter handig voor elektronische apparaten, schakelkasten en auto's. Door het compacte formaat van 60 x 47 mm installeer je 'm makkelijk in kleine ruimtes.
Uitgerust met een handige nulregelaar die je in staat stelt om precies te kalibreren, waardoor mogelijke meetfouten tot een minimum beperkt worden. Klasse 2.5 zorgt voor hoge nauwkeurigheid en consistente prestaties.
| Merk | Hope Sun |
| Model | AIM6010A |
| Interne weerstand | 0 Ω |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 37.3 mm |
| Hoogte van het product | 47 mm |
| Breedte van het product | 60.5 mm |
| Gewicht Product | 50 g |
| Type display | Analoog |
| DC-ingangsspanning | 75 V DC |
| Maximale stroommeting | 10000 mA |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2,5 |
| Type stroom | DC |
| Bewegende spoel | Ja |
| Nul stelschroef | Ja |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |