
Onze antisliptape 5cm x 5m - Zwart/Geel is een superhandige manier om de veiligheid te garanderen in allerlei situaties. Het sterke oppervlak van de tape zorgt voor een top grip, waardoor je minder snel uitglijdt of valt.
Met z'n stevige kleefkracht is deze tape superhandig voor het markeren van gevaarlijke plekken zoals trappen, werkplaatsen en magazijnen. De opvallende zwart-gele kleurencombi maakt 'm extra zichtbaar, zelfs als het licht niet zo goed is, en zorgt ervoor dat je op de plekken waar je extra voorzichtig moet zijn wel even oplet.
De tape kan je makkelijk op maat knippen en plakken, waardoor hij op allerlei oppervlakken kan, zoals beton, hout en metaal. Een betrouwbare keuze voor een stabiele en veilige omgeving.
| Merk | Perel |
| Model | PT-AS5X5BY |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 11 cm |
| Hoogte van het product | 11 cm |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Type tape | Antislip tape |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.75 mm |
| Waterdicht | Ja |
| Zuignap | Nee |
| Materiaal oppervlak | Alle oppervlaktes |
| Type antislip hulpmiddel | Strip |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |