
Ervaar precisie met onze automatische analyzer voor passieve componenten, speciaal ontworpen om je componentenanalyse naar een hoger niveau te tillen. Met behulp van geavanceerde algoritmen zorgt hij voor snelle gegevensverwerking voor ongeëvenaarde nauwkeurigheid.
Met functies zoals realtime diagnose en uitgebreide rapportage, maak je je workflow moeiteloos efficiënter. Meet weerstand, capaciteit en inductantie met haarscherpe nauwkeurigheid, allemaal verpakt in een gebruiksvriendelijke interface.
Of je nu circuits aan het finetunen bent of gedetailleerde analyses uitvoert, deze analyzer past zich moeiteloos aan, net zoals een veelzijdig multitool in de gereedschapskist van een technicus, en zorgt voor efficiëntie in elke situatie.
| Merk | Peak |
| Model | LCR40 |
| Werktemperatuur | 10°C ~ 40°C (50F ~ 104F) |
| Bereik (weerstand) | 1Ohm ~ 2MOhm |
| Nauwkeurigheid (weerstand) | ±1.0%±1.2Ohm |
| Bereik (capaciteit) | 0.5pF ~ 10000µF |
| Resolution (capacitance) | 0.2pF |
| Nauwkeurigheid (capaciteit) | ±1.5%±1.0pF |
| Bereik (inductie) | 1µH ~ 10H |
| Resolution (inductance) | 0.4µH |
| Nauwkeurigheid (inductie) | ±1.5%±1.6µH |
| Piekspanning bij open schakeling (VOC) | -1.05V ~ +1.05V |
| Piekstroom bij kortsluiting (ISC) | -3.25mA ~ +3.25mA |
| Nauwkeurigheid meetbereik | -1.5% ~ +1.5% |
| Zuiverheid van de sinus | -60dB 3rd harmonic |
| Batterijspanning | 8.5V ~ 13V |
| Weight per product (nett) | 0.098kg (3.5oz) |
| Dimensions per product | 103 x 70 x 20 mm (4.1" x 2.8" x 0.8") |
| Resolutie | 0.3Ohm |