De DCA Pro-componentanalyzer voor halfgeleiders valt op door zijn gloednieuwe premium ontwerp, met een grafisch display voor duidelijke visuals en intuïtieve navigatie.
Verbeterde USB-communicatie zorgt voor naadloze connectiviteit, waardoor gegevensoverdracht naar pc's moeiteloos verloopt met de speciale software. Ontdek een uitgebreide bibliotheek die zorgt voor nauwkeurige identificatie van een breed scala aan componenten, wat de testnauwkeurigheid naar een hoger niveau tilt.
Ontworpen voor optimale prestaties, de robuuste constructie van de analyzer zorgt voor duurzaamheid terwijl het verfijnde functionaliteit biedt. Of je nu aan het testen, problemen aan het oplossen of onderdelen aan het controleren bent, de DCA Pro levert nauwkeurige resultaten met gemak en efficiëntie.
| Merk | Peak |
| Model | DCA75 |
| Batterij IEC grootte | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03 ,24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 20 mm |
| Hoogte van het product | 70 mm |
| Breedte van het product | 103 mm |
| Gewicht Product | 98 g |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Accuspanning | 1.5 V |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 10 °C |
| Maximale piekteststroom in s/c | 12 mA |
| Maximale piektestspanning over o/s | 12 V |
| Aantal batterijen |