
De zwarte, boogvormige hoes voor rechthoekige tafels biedt een strakke en beschermende oplossing die elke ruimte mooier maakt.
Specificaties omvatten duurzaam, weersbestendig materiaal, dat langdurige bescherming tegen de elementen biedt. Het nauwsluitende ontwerp zorgt voor volledige dekking terwijl het er stijlvol uitziet.
Of je nu buiten feesten organiseert of binnen evenementen houdt, deze hoes zorgt voor schone, krasvrije oppervlakken. Hij is draagbaar en makkelijk aan te brengen, waardoor je tafels op een elegante en eenvoudige manier worden getransformeerd.
| Merk | Perel |
| Model | FP401 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 75 cm |
| Hoogte van het product | 74 cm |
| Breedte van het product | 180 cm |
| Gewicht Product | 612 g |
| Vorm | Boogvorm |
| Verwijderbaar | Ja |
| Wasbaar | 40 °C |
| Materiaal | Polyester |