
De BRIEVENBUS - IBIZA, in strak zwart, heeft compacte afmetingen van 36 x 26 x 8 cm. Hij is gemaakt voor duurzaamheid met stevige materialen die bestand zijn tegen de elementen, zodat je post beschermd blijft.
Ideaal voor elk weer, het minimalistische ontwerp past moeiteloos bij moderne architectuur. Je kunt het eenvoudig aan je muur bevestigen voor veilige toegang.
Door deze brievenbus te gebruiken, geniet je van moeiteloze postverzameling en een vleugje moderne elegantie bij je voordeur.
| Merk | Perel |
| Model | BG40002 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 260 mm |
| Hoogte van het product | 360 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 1705 g |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Voorzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 23.5 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |