
Bescherm je stapelbare stoelen met onze Buitenhoes, perfect passend op 95 cm. Ontworpen voor duurzaamheid buitenshuis, biedt het bescherming tegen regen, stof en UV-stralen, en zorgt het voor een langere levensduur.
De waterbestendige stof stoot vocht af, terwijl de doordachte ventilatie zorgt voor luchtstroom om schimmel te voorkomen. Met een elastische rand blijft het goed zitten, zelfs bij winderige omstandigheden.
Ideaal voor zowel kleine als grote collecties, met deze hoes hoef je je spullen niet meer binnen op te bergen. Perfect voor op je terras, in de tuin of op het balkon, het houdt je tuinmeubels fris en verlengt hun levensduur.
| Merk | Perel |
| Model | OCSC95 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 66 cm |
| Hoogte van het product | 133 cm |
| Breedte van het product | 95 cm |
| Gewicht Product | 675 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Trapeziumvormig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Hoogte lange zijde | 133 cm |
| Hoogte korte zijde | 93 cm |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |