
Bescherm je barbecue tegen de elementen met onze Buitenhoes voor Barbecue van 155 cm.
Deze duurzame hoes is gemaakt van weerbestendige stof, zodat je barbecue beschermd blijft tegen regen, stof en zon. Met een strakke pasvorm wikkelt hij zich moeiteloos rond elke barbecue van 155 cm voor volledige dekking en langdurige bescherming.
Houd je barbecue schoon en klaar voor gebruik, ongeacht de seizoensveranderingen. Ideaal voor buitenopslag, verleng je de levensduur van je apparatuur door blootstelling aan barre omstandigheden te minimaliseren.
| Merk | Perel |
| Model | BBCW155 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 65 cm |
| Hoogte van het product | 110 cm |
| Breedte van het product | 155 cm |
| Vorm | Trapeziumvormig |
| UV-bestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Gespbevestiging | Nee |
| Ventilatiesysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |