
De Buitenhoes loungeset hoes meet 260x200x80cm, en biedt betrouwbare bescherming voor je tuinmeubelen. Gemaakt van duurzaam, waterdicht materiaal, beschermt hij tegen regen, zon en stof, en zorgt hij voor een lange levensduur.
Met verstevigde naden en een stevige trekkoord blijft het zelfs tijdens winderige omstandigheden goed zitten. Een geïntegreerde luchtventilatie vermindert condensatie, zodat je set in topconditie blijft.
Ideaal voor het hele jaar door gebruik, het helpt de onberispelijke uitstraling van je loungeset te behouden, net als een beschermend schild dat een kostbaar kunstwerk bewaakt. Het is eenvoudig te installeren en te verwijderen, en biedt moeiteloos gemak.
| Merk | Perel |
| Model | OCLS260 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 260 cm |
| Hoogte van het product | 80 cm |
| Breedte van het product | 200 cm |
| Gewicht Product | 1810 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |