
Ervaar stevige bescherming voor je stapelstoelen met onze Buitenhoes van 66 cm. Gemaakt voor duurzaamheid, beschermt deze hoes tegen regen, UV-stralen en stof, zodat je stoelen seizoen na seizoen in topconditie blijven.
Het waterbestendige materiaal voorkomt vochtopbouw, terwijl UV-bescherming vervaging tegengaat, waardoor de levensduur van je meubels wordt verlengd. Het strakke ontwerp sluit goed aan om je gestapelde stoelen, waardoor de blootstelling aan wind wordt verminderd.
Perfect voor het opbergen van seizoensspullen of dagelijkse bescherming, deze hoes is gemakkelijk aan en uit te doen, waardoor onderhoud een fluitje van een cent is. Ontworpen voor duurzaamheid, kan het de tand des tijds en de elementen doorstaan, wat je een gerust gevoel geeft.
| Merk | Perel |
| Model | OCSC |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 66 cm |
| Hoogte van het product | 128 cm |
| Breedte van het product | 66 cm |
| Gewicht Product | 580 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Trapeziumvormig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Hoogte lange zijde | 128 cm |
| Hoogte korte zijde | 88 cm |
| Gestapelde stoelen | 4-6 |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |