
Verander je buitenruimte in een schilderachtig paradijs met de Buitenlamp Bol, een bolvormige buitenlamp met een diameter van 38 cm. Deze stijlvolle lamp is perfect om je terras of tuin te verlichten en zorgt voor een warme en sfeervolle gloed.
Gemaakt van weerbestendige materialen, kan het verschillende klimaten aan en zorgt het voor duurzaamheid en een lange levensduur. Deze lamp is gemakkelijk te installeren en te onderhouden en past moeiteloos in elke omgeving.
De zachte, diffuse licht is net als maanlicht en zorgt voor betoverende avonden. Of het nu tussen de tuinplanten staat of een pad verlicht, het maakt elke hoek prachtig mooier.
| Merk | Perel |
| Model | LAMPH11M |
| Kabellengte | 3 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 36 cm |
| Hoogte van het product | 36 cm |
| Breedte van het product | 36 cm |
| Gewicht Product | 2220 g |
| IP waarde | IP65 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 23 W |
| Diameter eenheid | 38 cm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rond |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Vrijstaand,Grondpen |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type netstekker | Type C (Eurostekker) |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Energiebron | Elektrisch – met draad |
| Type fitting | E27 |
| Spanning VAC | 240 V AC |
| Werkingsmodus | Handmatig |
| Smart compatibiliteit | Geen |
| Geïntegreerde LED | Nee |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse II |
| Richtbaar/niet Richtbaar | Niet richtbaar |
| Type Armatuur | Buitenlampen,Vloerlampen |
| Lamp inbegrepen | Nee |
| Basismateriaal | PP (polypropyleen) |
| Bedieningsmethode | Elektrisch |
| Bewegingssensor | Nee |
| Oriëntatieverlichting | Nee |
| Diameter basis | 21.5 cm |
| Aantal lichten | 1 |
| Materiaal grondspies | PP (polypropyleen) |
| Type sensor | Geen |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |