
De HOUTREK, met afmetingen van 34 x 34 x 118 cm, is een stevige en duurzame manier om je brandhout op te bergen.
Het smeedijzeren ontwerp is afgewerkt met een elegante zwarte poedercoating, waardoor het er zowel stijlvol uitziet als roestbestendig is.
Dankzij de simpele montage is 't rek in minder dan 5 minuten klaar voor gebruik. Het verticale design bespaart ruimte en maakt het stapelen van houtblokken super efficiënt.
Een praktische keuze voor een georganiseerde en stijlvolle houtopslag in elke ruimte.
| Merk | Perel |
| Model | BB50132 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 34 cm |
| Hoogte van het product | 118 cm |
| Breedte van het product | 34 cm |
| Gewicht Product | 3.8 kg |
| Vorm | Rechthoek |
| Type opslag | Houder |
| Materiaal | IJzer met zwarte coating |