
Ervaar geweldige verlichting met de Design LED-Schijnwerper met Bewegingsmelder, die een krachtige 50W prestatie levert in neutraal witte tinten, voor optimale helderheid in elke omgeving.
Uitgerust met een geavanceerde bewegingssensor, gaat het direct aan zodra er beweging wordt gedetecteerd, wat zowel de veiligheid als het gemak voor buitenruimtes verbetert.
Perfect voor opritten, tuinen en paden, deze schijnwerper is energiezuinig door het gebruik van geavanceerde LED-technologie om je energieverbruik te verminderen.
Het duurzame huis is bestand tegen barre weersomstandigheden en gaat daardoor lang mee, zodat je het hele jaar door op prestaties kunt rekenen. Geniet van helder, fel licht terwijl je milieubewust en praktisch blijft.
| Merk | Perel |
| Model | LEDA5005NW-BM |
| Kabellengte | 0.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 182 mm |
| Breedte van het product | 260 mm |
| Gewicht Product | 1530 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Accuspanning | 3 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Samenstelling batterij | Lithium |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Klem,Hangend,Schroef,Muurmontage |
| Extra materiaal | Glas |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 5400 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 1006883 |
| Aantal leds | 1 |
| Nominale levensduur | 30000 h |
| Energieklasse | F |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 °K |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Neutraal wit |
| LED-indicator | Nee |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Verstelbare tilt | Ja |
| LED type | COB |
| Totaal nominaal vermogen | 50 W |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Type batterij zender | CR2025 (5003LC) |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.95 |
| Verwarmingstijd | 1 s |
| Instelbaar detectiebereik | Nee |
| Lichtgevoeligheid instelbaar | Ja |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse I |
| Maximale starttijd | 0.5 s |
| Afstandsbediening | Ja |
| Bedieningsmethode | Aan/uit schakelaar,Afstandsbediening |
| Bewegingssensor | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Microgolfsensor | Ja |
| Materiaal | Aluminium |