
Een slimme oplossing voor moderne werkplekken, deze driedubbele desktop-stekkerdoos biedt veelzijdigheid en gemak. De stekkerdoos komt met drie stopcontacten en twee krachtige USB-poorten van 2.4 A. Opladen en verbinden van meerdere apparaten is moeiteloos in één compacte unit.
Dankzij de twee stevige montagebeugels is het heel makkelijk om hem op bureaus of tafels te installeren. Deze feature maakt het perfect voor efficiënt kabelbeheer en het netjes organiseren van je werkplek.
Gebruik de USB-poorten om je smartphone, tablet of andere apparaten met een USB-aansluiting op te laden, terwijl de gewone stopcontacten stroom leveren voor grotere apparaten zoals laptops of monitors. Een topkeuze voor snelle en veilige stroomvoorziening.
| Merk | Perel |
| Model | EBP03DSUN1 |
| Kabellengte | 1.4 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 7 cm |
| Breedte van het product | 28.5 cm |
| Gewicht Product | 600 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Type montage | Klem |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Penaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aantal stopcontacten type E | 3 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Type USB-poort | USB-A |
| Aantal USB-poorten | 2 |
| USB-uitgangsstroom | 2.4 A |
| USB | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Aluminium |