
Bescherm je ligstoel met deze duurzame buitenhoes van 200x75x40 cm, op maat gemaakt voor een perfecte pasvorm en maximale bescherming.
Vakkundig gemaakt van waterdichte materialen biedt het uitgebreide bescherming tegen regen, UV-stralen en stof, zodat je meubels er als nieuw uit blijven zien.
De ademende hoes voorkomt schimmel en meeldauw, terwijl de verstevigde naden en stevige bindriemen zorgen voor stabiliteit, zelfs op winderige dagen.
Gebruik dit om de levensduur van je ligstoelen te verlengen, zodat ze altijd klaar zijn voor een zonnige middagontsnapping of een ontspannen avond onder de sterren.
| Merk | Perel |
| Model | OCSL |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 200 cm |
| Hoogte van het product | 40 cm |
| Breedte van het product | 75 cm |
| Gewicht Product | 635 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |