
Verbeter je buitenervaring met onze duurzame parasolhoes, speciaal ontworpen voor zweefparasols tot 350 cm in diameter. Deze hoes beschermt tegen de elementen, zodat je parasol in perfecte staat blijft in elk seizoen.
Gemaakt van hoogwaardige, weerbestendige materialen, beschermt het moeiteloos tegen regen, wind en uv-stralen. De handige rits en het aansnoerkoord zorgen voor een goede pasvorm en houden je parasol op z'n plek.
Houd moeiteloos de uitstraling van je buitenruimte in stand met deze makkelijk te gebruiken hoes, en geniet zorgeloos van ontspanning tijdens zowel zonnige middagen als regenachtige dagen.
| Merk | Perel |
| Model | OCPFA |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 86 cm |
| Hoogte van het product | 260 cm |
| Gewicht Product | 720 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rond |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Diepte lange zijde | 86 cm |
| Diepte korte zijde | 60 cm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Maximale diameter parasol | 350 cm |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |