
De gereedschapskoffer met afmetingen van 410 x 209 x 195 mm en een inhoud van 16,7 liter biedt een handige plek om al je verschillende gereedschap op te bergen.
Duurzaam plastic ontwerp en twee stevige sluitingen zorgen ervoor dat je onderweg veilig kunt opbergen. Met het inklapbare handvat draag en berg je de koffer makkelijk op. De verwijderbare inlegbak maakt het simpel om kleine gereedschappen en accessoires georganiseerd te houden.
Of je nu een fiets aan het repareren bent of meubels aan het monteren, deze koffer helpt je om gereedschap binnen handbereik te houden zonder dat het een rommeltje wordt.
| Merk | Perel |
| Model | OM16 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 209 mm |
| Hoogte van het product | 195 mm |
| Breedte van het product | 410 mm |
| Gewicht Product | 890 g |
| Binnenbreedte | 377 mm |
| Inwendige diepte | 165 mm |
| Inwendige hoogte | 150 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 16.7 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal laden | 1 |
| Materiaal | Polypropyleen |