
Ervaar een moeiteloze verdediging tegen vliegende beestjes met de Elektrische Insectenverdelger, uitgerust met twee krachtige 10 W UV-lampen.
Dit apparaat lokt insecten met precisie, zodat je ruimte ongestoord blijft. Het werkt stil en fungeert als een discrete verdelger, waardoor je huis of werkplek een toevluchtsoord wordt zonder vervelende beestjes.
Gemaakt van duurzame, veilige materialen, is het geschikt voor zowel binnen als buiten en biedt het veelzijdige bescherming. Het milieuvriendelijke ontwerp minimaliseert verstoringen van je activiteiten en draagt bij aan duurzame ongediertebestrijding.
| Merk | Perel |
| Model | GIK08N1 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 26.5 cm |
| Breedte van het product | 38 cm |
| Gewicht Product | 2070 g |
| IP waarde | IPX0 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Kleur lamp | UV |
| Ventilator | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Elektrocutie |
| Werkgebied | 80 m² |
| Vervangbare lamp | Ja |
| Netspanning | 2800 V |
| Type UV-straling | UV-A |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Metaal |