
De Energiemeter, die werkt op 230 VAC en tot 16 A ondersteunt, biedt nauwkeurige energiemeting voor je elektrische apparaten, zodat je zeker weet dat ze optimaal presteren en efficiënt zijn.
Krijg inzicht in energieverbruik met real-time data, zodat je je elektriciteitsrekening kunt verlagen en duurzaam verbruik kunt bevorderen. Het stevige ontwerp zorgt voor eenvoudige installatie en past moeiteloos in elke omgeving.
Met uitstekende nauwkeurigheid en een compacte structuur is dit apparaat als een ijverige wachter, die voortdurend je energieverbruik beschermt en waardevolle analyses biedt voor een slimmer energiebeheer.
| Merk | Perel |
| Model | E305EM6 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 75 mm |
| Hoogte van het product | 115 mm |
| Breedte van het product | 55 mm |
| Gewicht Product | 120 g |
| Type display | lcd |
| Back-up batterij inbegrepen | Nee |
| Reservebatterij | Nee |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Maximaal uitgangsvermogen | 3600 W |
| Maximale stroommeting | 16 A |
| Minimale stroommeting | 0 A |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting | 0.1 W |
| Frequentiegraad | 50 Hz |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting in procenten | 1 % |
| Geaccumuleerd minimaal energie vermogen | 0 kW·h |
| Maximaal geaccumuleerd vermogen energie | 9999 kW·h |
| Minimale energieweergave energie | 0 kW·h |
| Weergave van maximale energie | 9999.99 kW·h |
| Spanning | 0 V |