
Ontketen precisie en efficiëntie met de ENERGIEMETER, ontworpen voor 230 VAC en 16 A. De integratie met ronde aarding zorgt voor optimale veiligheid bij verschillende toepassingen.
Voordelen zijn onder andere nauwkeurige energiebewaking, verbeterde duurzaamheid en naadloze installatie. Dankzij kenmerken zoals het compacte ontwerp en de stevige constructie is het een betrouwbare keuze voor doorlopende energiebeheer.
De toepassingen variëren van woningen tot industriële omgevingen, en geven inzichten voor verbeterd energieverbruik. Vergelijk de nauwkeurigheid met een deskundig afgesteld instrument, zodat elke watt nauwkeurig wordt geregistreerd.
| Merk | Perel |
| Model | E305EM6-G |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 75 mm |
| Hoogte van het product | 115 mm |
| Breedte van het product | 55 mm |
| Gewicht Product | 120 g |
| Type display | lcd |
| Back-up batterij inbegrepen | Nee |
| Reservebatterij | Nee |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Maximaal uitgangsvermogen | 3600 W |
| Maximale stroommeting | 16 A |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Minimale stroommeting | 0 A |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting | 0.1 W |
| Frequentiegraad | 50 Hz |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting in procenten | 1 % |
| Geaccumuleerd minimaal energie vermogen | 0 kW·h |
| Maximaal geaccumuleerd vermogen energie | 9999 kW·h |
| Minimale energieweergave energie | 0 kW·h |
| Weergave van maximale energie | 9999.99 kW·h |
| Spanning | 0 V |