
Honingraat reflecterende tape 5 cm x 5 m - Geel. Deze effen reflecterende tape is perfect om dingen extra goed zichtbaar te maken. Het reflecterende honingraatpatroon maximaliseert de reflectie en zorgt voor super goede zichtbaarheid, zelfs als het licht niet zo fel is.
Het is gemaakt om slecht weer te weerstaan, en onze reflecterende tape blijft heel goed zichtbaar en functioneel, ongeacht de omgeving en bij verschillende temperaturen.
Milieuvriendelijke constructie: Onze reflecterende tape is gemaakt van PET-plastic, een heel goed recyclebaar materiaal.
| Merk | Perel |
| Model | PT-RFH5X5Y |
| Primaire kleuren | Geel |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Type tape | Honingraat |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.39 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -20 °C |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |