
Honingraat reflecterende tape 5cm x 5m - rood/wit. Deze tape in twee kleuren is perfect om dingen extra goed zichtbaar te maken. Het reflecterende honingraatpatroon zorgt ervoor dat het super goed reflecteert en heel goed te zien is, zelfs als er niet veel licht is.
Het is gemaakt om slecht weer te weerstaan, en onze reflecterende tape blijft heel goed zichtbaar en functioneel, ongeacht de omgeving en bij verschillende temperaturen.
Milieuvriendelijke constructie: Onze reflecterende tape is gemaakt van PET-plastic, een heel goed recyclebaar materiaal.
| Merk | Perel |
| Model | PT-RFH5X5RW |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Wit |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Type tape | Honingraat |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.39 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -20 °C |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |