
De Insectenverdelger 360° beschermt moeiteloos elke binnenruimte met een dubbele kracht van 10W. Met zijn stevige behuizing zorgt hij voor ononderbroken bescherming tegen vervelende insecten.
Het zendt UV-licht uit dat insecten onweerstaanbaar aantrekt en biedt volledige dekking dankzij het 360-graden ontwerp. Of je nu in de keuken of op kantoor bent, het werkt stilletjes en zorgt voor een rustige omgeving.
Makkelijk schoon te maken met een uitneembare opvangbak, het onderhoud is moeiteloos. Dag en nacht, de Insectenverdelger staat als je waakzame, energiezuinige verdediger tegen ongewenste gasten.
| Merk | Perel |
| Model | GIK08ON |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 26.5 cm |
| Breedte van het product | 43.7 cm |
| Gewicht Product | 1880 g |
| IP waarde | IPX0 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | UV |
| Ventilator | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Elektrocutie |
| Werkgebied | 80 m² |
| Vervangbare lamp | Ja |
| Netspanning | 2800 V |
| Type UV-straling | UV-A |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Brandwerend ABS |