
De Krachtige LEDzaklamp biedt ongeëvenaarde verlichting met zijn 16 LED's met hoge intensiteit, zodat je altijd helder licht hebt in volledige duisternis. Met vier D-celbatterijen is het stevige ontwerp super duurzaam en gaat het lang mee.
Geniet van een straal die door de nacht snijdt, ideaal voor kampeertripjes of onmisbaar voor noodgevallen. De lichtgewicht maar stevige constructie maakt hem gemakkelijk mee te nemen, terwijl de comfortabele grip zorgt voor moeiteloos gebruik onder allerlei omstandigheden.
Ontdek hoe betrouwbaar een zaklamp is die ontworpen is voor ultieme prestaties. De eenvoudige schakelaar zorgt voor moeiteloos gebruik, terwijl de energiebesparende LEDs ervoor zorgen dat er weinig stroom wordt verbruikt, waardoor de levensduur van de batterijen verlengd wordt.
| Merk | Perel |
| Model | EFL05 |
| Batterij IEC grootte | D (LR20, R20, HR20, KR20, ZR20, 13A, 13D, UM1, Mono, MN1300, MX1300) |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 120 mm |
| Hoogte van het product | 140 mm |
| Breedte van het product | 250 mm |
| Gewicht Product | 680 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Accuspanning | 6 V |
| Met handgrepen | Ja |
| Samenstelling batterij | Alkaline,Zink-koolstof (ZnC) |
| Benodigde batterij | Ja |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Kleur van LED's | Wit |
| Dimbaar | Nee |
| Met clip | Nee |
| Aantal leds | 16 |
| Bestand tegen weersinvloeden | Ja |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Niet-magnetisch |
| LED type | Witte led |
| Met draagriem | Nee |
| LED levensduur | 100000 h |
| Met draaibare lampkop | Nee |
| Met laser | Nee |
| Met UV-leds | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |