
Deze LED-insectenverdelger bestrijdt ongedierte over een groot oppervlak van 50 m² en maakt gebruik van energiezuinige LED-technologie om veilig te verlichten en insecten aan te trekken.
Het strakke, compacte ontwerp zorgt ervoor dat je het makkelijk in elke kamer kunt plaatsen en moeiteloos met je interieur laat samensmelten. De stille werking houdt de rust in je ruimte intact terwijl het effectief ongedierte bestrijdt.
Ideaal voor gebruik in woonkamers, keukens of kantoren, het biedt een chemievrije oplossing voor insectenbestrijding, zodat je gerust bent en een insectenvrije omgeving hebt zonder gedoe.
| Merk | Perel |
| Model | GIKLED09 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 13 cm |
| Hoogte van het product | 22.3 cm |
| Breedte van het product | 14 cm |
| Gewicht Product | 460 g |
| IP waarde | IPX0 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 5 V |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Vrijstaand |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | Purper |
| Ventilator | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Dehydratatie |
| Werkgebied | 50 m² |
| Vervangbare lamp | Nee |
| Maximale golflengte | 395 nm |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Minimale golflengte | 365 nm |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | ABS |