
LED waarschuwingslicht met schemersensor. De LED zwaailamp met waarschuwingsfunctie is gemaakt om je tijdelijke werkplekken te markeren. Het zorgt voor hoge zichtbaarheid in alle omstandigheden en kan 180° draaien. Je kunt het overal installeren met supergoede zichtbaarheid.
Langdurige prestaties: Met de toegevoegde lichtsensor en de optie om 1 of 2 stuks 4R25 batterijen te installeren, ben je verzekerd van langdurige prestaties. Zeg maar dag tegen het gedoe van vaak batterijen vervangen - onze LED bouw-/waarschuwingslamp is zo ontworpen dat hij alleen 's nachts blijft schijnen.
Met de bijgeleverde veiligheidssleutel kun je de lamp installeren, ontgrendelen en activeren, en beschermen tegen vandalisme. De stevige constructie maakt het geschikt voor gebruik in slecht weer en zorgt voor uitstekende zichtbaarheid zonder veel moeite.
| Merk | Perel |
| Model | EFL90 |
| Batterij IEC grootte | Lantaarn 6 V, veer (4LR25Y, 4R25, 908A, 908D, lantaarn, 6 V, MN908, 996, PJ996, Energizer 529) |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 85 mm |
| Hoogte van het product | 340 mm |
| Breedte van het product | 185 mm |
| Gewicht Product | 650 g |
| IP waarde | IP54 |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Accuspanning | 6 V |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Benodigde batterij | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Muurmontage,Klem,Voet,Montagebeugel |
| Kleur van LED's | Oranje |
| Aantal leds | 2 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rotatie | 180 ° |
| Waterbestendigheid | Waterbestendig |
| Maximale mechanische draaihoek | 90 ° |
| Diameter LED's | 5 mm |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Niet-magnetisch |
| LED type | Zeer heldere leds |
| Dagzichtafstand | 50 m |
| Nachtzichtafstand | 300 m |
| Flitspatroon | 1 |
| Lichtmodus | Dubbel knipperen,Knipperen,Continu licht |
| Beugels inbegrepen | Ja |
| Aantal verlichtingsmodi | 3 |
| Diameter lantaarn | 175 mm |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |