
De MONTAGECLIP VOOR LED 5mm zorgt voor een veilige en efficiënte installatie van je LED-onderdelen dankzij het duurzame ontwerp. Compatibel met verschillende LED-toepassingen, is het de basis voor een stabiele bevestiging.
Voordelen zijn onder andere de gemakkelijke installatie, de stevige constructie voor langdurig gebruik, en een gestroomlijnd ontwerp dat netjes in compacte ruimtes past. Met deze houder kun je LED's in elke richting plaatsen, zodat je altijd de beste verlichting krijgt.
Of je nu gedetailleerde projecten verlicht of levendige displays creëert, deze clip fungeert als een betrouwbare anker in elke verlichtingsopstelling. Het simpele maar effectieve ontwerp zorgt ervoor dat je LED's stevig op hun plek blijven, waardoor de installatie moeiteloos is.
| Merk | Kingbright |
| Model | CLIP5/1 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 8 mm |
| Hoogte van het product | 8 mm |
| Breedte van het product | 6 mm |
| Gewicht Product | 1 g |
| Binnenbreedte | 5.2 mm |
| Inwendige hoogte | 6.5 mm |
| Diameter eenheid | 8 mm |
| Type montage | Chassis |
| Diameter montagegat (mm) | 6.5 mm |
| Binnendiameter | 5 mm |
| Voor LED-diameter | 5 mm |
| Materiaal | ABS |